GRAFF Eko Projekt – zarybianie się rozszerza

Kolejny raz nasze koszulki-cegiełki zamieniły się w ryby. Wspólnie z Okręgiem PZW Częstochowa zarybiliśmy rzekę Wartę. Tym razem do księżniczki polskich rzek trafił jaź-kroczek. Dzięki Wam było to ponad 800 ryb!

Tak jak zapowiadaliśmy, teraz nadchodzi czas na pięknego lipienia. Dzięki Wam do rzeki Regi wpuścimy podobną ilość ryb jak w 2017 roku.

Rok 2018 to sprzedaż koszulek na rzecz zarybiania głowacicą. Wspólnie ze Stowarzyszeniem Krakowski Klub „Głowatka” zarybimy Dunajec i Poprad tą szlachetną rybą.

Od Was zależy jaka będzie skala zarybiania!

Zasada pozostaje niezmienna: jedna koszulka = jedna ryba.

 

 

 

 


Graff Eko-Projekt: trzy lata zarybiania polskich rzek

Kiedy w roku 2015 rozpoczynaliśmy akcję Graff Ekoprojekt, nie spodziewaliśmy się, że będzie ona rozwijać się tak dynamicznie. Dzięki temu, że w pierwszym roku kupiliście blisko 600 koszulek z logo Graff Team, właśnie tyle szlachetnych ryb trafiło do wód w okolicach Jeleniej Góry. W ubiegłym roku t-shirtów było już 700 – dzięki czemu w tym roku wspólnie z Polskim Związkiem Wędkarskim w Poznaniu zarybimy Wartę.

2017 będzie trzecim rokiem, w którym będziemy prowadzić Ekoprojekt. Tym razem pieniądze ze sprzedaży T-shirtów Graff Team przeznaczymy na zarybienie Regi. W przyszłym roku chcemy wypuścić do niej narybek lipienia. Jak wiele go będzie? To zależy wyłącznie od Was – naszych klientów.

 

Zasada pozostaje niezmienna: jedna koszulka Graff Team to kolejny lipień, który trafi do Regi. W tym roku akcję prowadzimy wspólnie z Towarzystwem Miłośników Rzeki Regi w Łobzie, dzięki czemu będzie ona miała szczególny oddźwięk nie tylko wśród lokalnych wędkarzy.

Jednak to przede wszystkim Wam – naszym klientom – należą się szczególne podziękowania. To Wy każdego dnia sprawiacie, że czujemy sens naszej pracy. Nie tylko tej, dzięki której możemy dostarczać Wam solidną odzież, także naszych działań społecznych, dzięki którym polskie rzeki odżywają. To Wasza zasługa! Dziękujemy!

Pamiętajcie: jedna koszulka = jeden lipień!


Graff Eko Projekt – 600 ryb więcej w naszych rzekach

W 2015 roku wprowadziliśmy do sprzedaży koszulki Graff Team. Wtedy też zakiełkowała w nas idea zrobienia czegoś dla środowiska. Postanowiliśmy przyjść w sukurs matce naturze i wpuścić do polskich rzek tyle ryb, ile sprzedamy T-shirtów. Jak ważne jest zarybianie naszych akwenów, wiedzą wszyscy, którzy pamiętają rzeki i jeziora pełne okoni, płoci czy szczupaków. Dziś większość wędkarzy wypuszcza z powrotem złowione sztuki, a dzięki dodatkowym zarybieniom jeszcze warto jeździć nad wodę.

Dzięki Państwu możemy się pochwalić blisko 600 koszulkami sprzedanymi w 2015 roku. I właśnie tyle szlachetnych ryb zostanie wpuszczonych do wód
w okolicach Jeleniej Góry. Od strony technicznej wszystko będzie pilotowane przez członków miejscowego Streamer Klubu oraz lokalnych działaczy PZW.