Z wędką nad wodę w Polskę i Świat w telewizji TRWAM

Program wędkarski „Z wędka nad wodę” powstał z pasji do wędkarstwa. Jego pierwsze odcinki wyemitowano na antenie TV TRWAM w 2008 r. Głównym założeniem programu jest edukacja wędkarska młodych ludzi, docenianie przyrody i otaczającego nas świata.
Wyprawy w niezwykłe miejsca w Polsce jak i na świecie, dostarczają niezapomniane doświadczenia, przeżycia, emocje, ale co najważniejsze, podpowiadają jak poradzić sobie w trudnych warunkach pogodowych, w sytuacjach ekstremalnych.
Ryby złowione podczas kręcenia odcinków nigdy nie zostały podczepione, co gwarantuje rzetelność przygotowywanych odcinków, a przede wszystkim odzwierciedla realizm wędkarstwa.

Ekipa programu „Z wędką nad wodę w Polskę i Świat” pozdrawia wszystkie Wędkarki i Wędkarzy w Polsce i poza granicami naszego kraju, jak również całą drużynę GRAFF TEAM, bez której nasze wyprawy były by nie możliwe.
Zapraszamy do oglądania programu, niezmiennie w każdy czwartek, godz. 16.10 w TV TRWAM.

 

Na Ryby w telewizji Rzeszów Na Żywo

Program emitowany w całej Polsce, przeznaczony przede wszystkim dla wędkarzy amatorów, którzy chcą się nauczyć czegoś od zawodowców. Z kamerą odwiedzane są wszystkie akweny na Podkarpaciu i w Małopolsce. Prezentowana jest odzież i sprzęt potrzebny do wędkowania, nowoczesne metody połowu oraz najskuteczniejsze zanęty. Zapraszani do programu eksperci, odpowiadają na nurtujące widzów pytania sprzętowe, o technikach, etc.

Grupa Medialna Info to sieć telewizji internetowych, światłowodowych i kablowych, w których nadawany jest 24 godzinny program. Dociera do ponad 5 milionów odbiorców w całej Polsce. Dzięki internetowi oglądać nas może Polonia na całym świecie. W 24-godzinnej ramówce nadawany jest program dla wędkarzy „Na Ryby” oraz „Bitwa Na Ryby”, który cieszy się coraz większą popularnością.

 

Cuda Regionu w telewizji ASTA

Cuda Regionu to program turystyczno-krajoznawczy, dla miłośników przyrody, historii i regionaliów, wszystkich, którzy w aktywny sposób lubią poznawać okolicę. Pieszo, rowerem, konno, samochodem, kajakiem, żaglówką, czasem nurkując – odkrywamy to, co czasem jest całkiem blisko, a nadal dla nas nieodkryte. W tych wyprawach spotykamy też nietuzinkowych ludzi, pasjonatów pomagających nam wytropić ciekawostki, wskazujących piękne zakątki. Staramy się wyciągnąć widzów z domu, namówić do wędrówki. Bo przygoda może czekać tuż za progiem…

TV ASTA działa na rynku mediów już ponad 20 lat. TV ASTA dostarcza widzom aktualne i najświeższe informacje z regionu, a program lokalny TV ASTA to jedno z najbardziej cenionych źródeł informacji. Ramówka telewizji obejmuje przede wszystkim doceniane przez widzów programy informacyjne oraz magazyny tematyczne. Kanał jest dostępny w sieciach kablowych INEA, ASTA NET, Promax, Gawex, Antserwis, SatMontService oraz InterArena. W zasięgu TV ASTA znajduje się ponad pół miliona mieszkańców miast województwa Wielkopolskiego i Zachodniopomorskiego.